Sometimes is everyone a soul searcher, I know

17. srpna 2010 v 13:19 | Bliss |  Noise in my head
Ahoj!

Dnes ráno jsem stála ve vaně a nechala se masírovat proudem vody tekoucí ze sprchy a přemýšlela nad tím, jaké by to asi bylo hrát na harfu.
Včera večer jsem se sešla s J. Myslela jsem, že půjdeme do čajovny, leč místo toho jsme si koupily cigarety ("Ale já už chtěla přestat kouřit." - "No jo, já vlastně taky.") a jen tak se procházely venku, mrzly (ten večer panovala opravdu ošklivácká zima, skoro jako by na nás dýchal sám podzim) a já si nechala dýmem motat hlavu. J. pak chtěla jít do Stopu na pivo, ale já to tam nesnáším, tak navrhla zajít na Růžek, kde to mám o dost radši a ona to dobře ví, nu a tak jsem samozřejmě souhlasila. Růžek se ale nachází asi tak dva nebo možná dokonce tři kilometry od náměstí, a tak J. napadlo, že by nás tam mohl odvézt Nik (to je její bratr) autem. Ten kupodivu souhlasil, a tak jsme se tam nemuseli plahočit dvacet minut, místo toho jsme tam byli za minuty asi tři...což je ale vlastně docela fučák, že jo. Důležitý bylo, že když jsme sjížděli kopec k Růžku, již z dálky jsme viděli obrovská světla mířící do oken té hospody. Všichni jsme z toho byli zmateni, ale pak jsem si vzpomněla: No jo! On se tady má natáčet film! a svoji myšlenku taky řekla pěkně nahlas, aby s tím J. a Nik byli srozuměni. "Kecáš!" řekl nevěřící Nik a já na to: "Čestný pionýrský" nebo něco takovýho jsem vyžbleptla. Vystoupili jsme z auta, chvíli u něj stáli a přemýšleli nad nějakými svými myšlenkami. Všude bylo plno lidí. "Dáme si aspoň cígo," ozval se Nik a já vytáhla z kapsy krabičku modrých elemek a zapalovač. Byli jsme ticho, kouřili a pozorovali ten šrum. Náhle jsme uzřeli jít dolů z kopce Marka a Honzu. Přibližovali se k Růžku; vypadalo to, že se chystají dovnitř. Stále jsme stáli, kouřili a mlčky vyčkávali, co se jako bude dít. Nevěděli jsme, zda-li můžeme jít dovnitř, a tak jsme s napětím čekali na to, co budou dělat Honza s Markem. Před dveřmi pubu stál náklaďák, takže jsme jen viděli, jak zachází někam za něj, ale neviděli jsme, jestli opravdu vešli do dveří či ne. Dlouho se nevraceli, a tak Nika napadlo, že bychom se tam mohli jít mrknout také. Oba sourozenci již dokouřili, mně bylo trapné se jen hnout z místa. "Jděte sami," řekla jsem, "já dokouřím a přijdu." A tak šli. V duchu jsem si řekla, že napočítám do šedesáti, a když do té doby nepřijdou, půjdu také!
...padesát devět, šedesát...! Před pikolou za pikolou, nikdo nesmí stát nebo nebudu hrát! napadlo mě ještě, když jsem pomalu kráčela k Růžku, a bývala bych se tomu uchechtla, kdyby všude kolem nebyli lidé. Jistě by se na mě dívali divně. Už už jsem brala za kliku, když se dveře otevřely a já uviděla stát těsně u těch dveří minimálně deset lidí, všichni tam byli namačkaní a já si pomyslela: Tam se nemůžu vejít! Ale vešla jsem se a jakýsi chlápek s mikrofonem u ucha, který stál po mé pravici, za mnou zavřel dveře. Pravděpodobně jsem chtěla nějak ospravedlnit ten svůj drzý vpád dovnitř, ale namísto toho jsem jsem řekla jen: "Hej, co tady všichni děláte?!" Vzápětí jsem si uvědomila, jak hloupě to vyznělo. J., jež stála přede mnou, jen přiložila ukazovák k retům a potichu udělala: "Šššš!" Pár lidí stojících přede mnou se na mě otráveně (a možná i trochu s hrůzou) otočili. Jistě si pomysleli, co za burana to přišlo vyrušovat. Takže to jsem byla já. Před námi stála televize a v ní Zuzana Bydžovská, která nic neříkala, jen se dívala kamsi dopředu a jakoby smutně nebo zamyšleně. "Ááá...STOP!" řekl někdo. "To bylo krásný, díky." Nebo něco na ten způsob. Muž s mikrofonem otevřel dveře, pravděpodobně jsme měli odejít. S Nikem a J. jsme zase zamířili k autu. Řekla jsem jim, že jestli o tom mém groteskním vpádu na Růžek budou vyprávět ostatním lidem, ať řeknou, že jsem byla přinejmenším zhulená. Nik se zasmál. Přistoupila jsem k zadním dveřím a rukou šátrala po boku auta. Trvalo to asi půl minuty a Nik se na mě s úžasem díval. "Co to děláš?!" ozval se pak. "No já...hledám kliku." "Ty vole, ta je tady!" nasměroval moji ruku asi o půl metru doleva. "Ehm...no jo." Takže jsme vyrazili zase na náměstí.
Někde tam jsme zastavili a J. si chtěla dát další retko. S Nikem vystoupili z auta, já zůstala sedět a rukou hrabala ve své tašce. Oba dva stáli venku a s podivem se na mě dívali přes boční okénko. Začala jsem se smát, jelikož to opravdu vypadalo směšně. Pak jsem vystoupila. "Ty jsi fakt zhulená, co?" zeptal se mě Nik. "Já jen hledala vevnitř zapalovač!" No a tu noc se už nic zajímavého neudálo.

Poslední dobou si hodně kreslím a nejvíc nahé ženské postavy. Jednu takovou viděla moje maminka a jen se tak podivně zatvářila, něco jako: Myslela jsem, že jsi na kluky.
Ale ženy jsou taky krásné, nemyslíte?

No a jinak jsem "soul searcher", víte? A nikdo mě pořádně nedokáže uspokojit a přitom bych potřebovala jen s nějakou duší splynout v zázrak.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Infantility* Infantility* | E-mail | Web | 17. srpna 2010 v 14:40 | Reagovat

To se zeptej té mojí matky. Ale asi to bude proto, že když zapiješ borůvky, následuje blinkačka, ale mě se to ještě nikdy nestalo. Se to asi jen říká malým dětem. Což já nejsem..

Jinak hledání kliky muselo být zajímavý, hlavně že ses zabavila :D:D Náhodou, ženský tělo je krásný a nevím, proč bys neměla být na kluky, jen kvůli obrázkům :DTo už by ses nesměla podíat nahá do zrcadla..

2 Lennie Heroin Lennie Heroin | Web | 17. srpna 2010 v 15:21 | Reagovat

dobré narušení klidu a pořádku :-)
na klucích není nic hezkýho, to ženský tělo je nádherný, ale zase se to pak vyrovnává často v hlavě a tak :-D

3 pavel pavel | Web | 17. srpna 2010 v 17:05 | Reagovat

tak nevím co jsi měla v tý cigaretě :D
musím přiznat, že se mi taky víc líbí ženské nahé tělo :D
možná bys měla ozkoušet holku, člověk nikdy neví :)

4 Schwarzie Schwarzie | Web | 17. srpna 2010 v 17:13 | Reagovat

veselá příhoda z natáčení:D:D
mně se hrozně líbí ženský tělo. tělo mužské, je-li na něm dobře patrná muskulatura, se mi líbí taky, ale ženy jsou prostě krásný...
Andy, děkuju ti za pochvalu... dva z těch obrázků už dělám znovu, tak snad se mi pak budou líbit trochu víc:D ale zatím na blog žádný dávat nebudu.

5 imm imm | 17. srpna 2010 v 19:13 | Reagovat

Vtipný článek :D.
A ta poslední věta!!

6 Kví-Kví Kví-Kví | Web | 17. srpna 2010 v 23:09 | Reagovat

A co to tam jako točili? Ticho na Růžku? :D

7 Eleanor Eleanor | Web | 18. srpna 2010 v 12:21 | Reagovat

Teda, na Růžku to musí být akční. U nás by nikdy nic nenatáčeli. I když kdo ví.. :D

8 Morfínová Morfínová | Web | 18. srpna 2010 v 17:36 | Reagovat

Asi začnu kouřit modrý L&M :D

Žesnký tělo je krásný. A to tak, že mnohem víc než mužský tělo, to je takový moc jednotvárný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama