Ty vole moon! A obrovskej!

17. února 2011 v 14:10 | Bliss |  Noise in my head
Tyhle prázdniny mi byl čert dlužnej. Naivně jsem sebe viděla každý večer na Růžku nebo v čajovně s hektolitry piva a čaje, bavící se, smějící se, užívající si týden volna. Ha ha. Už asi čtyři večery po sobě jsem trávila u počítače děláním maturitních otázek na ekonomiku. Ještě mi chybí dvě. Pak se to všechno můžu začít učit k maturitě, hurá. A to ještě nesmím zapomenout na MO z účetnictví! Kristova noho. V úterý jsem se snažila podat přihlášky na VŠ. Došla jsem k názoru, že mně nepřísluší studovat VŠ, jelikož si neumím podat ani blbou přihlášku. Počkám na bratra, až se vrátí z Turnova nebo Trutnova, pořád se mi to plete.

Tuhle jsem šla s Jacquesem ven, to otravný zvíře mě poslední dobou fakt sere. Nejenom že se zastavuje po každých pěti metrech u hoven a chcanek ostatních psů, pořád mě obchází, takže si neustále musím přendávat vodítko z jedné ruky do druhé a to i za zády, nebo se musím otočit celá. Ale ta procházka měla něco do sebe, to se musí nechat. Myslím, že to bylo úterý. Slunce svítilo, a tak jsem na sobě měla sluneční brýle, kráčeli jsme přírodou a na nebi visel kromě toho slunce ještě měsíc a byl přímo monstrózní. Mám pocit, že tak velký měsíc jsem ještě nikdy neviděla. Bylo to jako kdyby mi měl každou chvíli dopadnout k nohám.

Mám pocit, že hniju. Je sice hezký, že jsem se naučila Citizen Erased od Muse na basu, ale je to v podstatě jediný, co celý dny dělám. Fakt. Hraju na basu, čtu, nudím se na FB, hraju na basu, nudím se na FB, čtu, šílím u maturitních otázek, venčím Jacquese, usínám u filmů, čtu, hraju na basu, FB, FB, FB, občas zajdu ven s J. nebo P. Kde je sakra nějaká akce? Co všichni dělají? Copak jsou každý večer doma u PC nebo televize nebo sakra co?! Proč nikdo nechce jít na pivo?! Dnes jsem ze zoufalství napsala Filipovi, třeba aspoň on půjde. Tedy jestli se bude mít jak dostat do NS. Já fakt zešílím, jestli se něco nestane.

Prakticky se každý ráno budím nasraná a každej večer usínám nasraná. A to všechno asi kvůli Mírovi. Tím rozchodem mě totálně rozhodil! Najednou prostě nemám co dělat, když nejsem s ním...
Možná se teď ptáte, jak to dopadlo. Jestli mi odepsal a pokud ano, tak co. No...odepsal mi. Mám mu prý dát čas. Fajn, řekla jsem si, prostě mu dám čas. Ale sakra na co? Na to, aby mi po týdnu napsal: Tak sorry, vykašleme se na to, co říkáš? Nejdřív jsem z toho byla celá rozjuchaná, říkala jsem si, že ještě není vše ztraceno. Ale jak plyne čas, začínám z toho být čím dál tím víc otrávená. Nejsem si jistá, jestli chci ještě čekat. Co když si prostě nabrnknu někoho jinýho? Já nemám čas donekonečna! Teď se mi úplně zachtělo napsat: Už mi tikají biologický hodiny, ale tak směšná snad ještě nejsem. Na FB Míra napsal, že má v hlavě pořád píseň Láska moja od Elánů. No to je sice hezký, ale jestli ke mně teda ještě pořád něco cítí, tak ať mi to řekne! Já už prostě nevydržím čekat! Šílím!

Dokonce jsem si pustila nejnovější album od Muse, to je vrchol.
A jestli se mnou dneska nikdo nikam nepůjde, dopiju ten hnusnej bílej rum, co jsme si jednou s Bárou koupily, a napíšu povídku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pansy Pansy | Web | 17. února 2011 v 14:27 | Reagovat

vykašli se na něj, je spousta lepších písniček, který by mu měly znít v hlavě, než nějaký Eláni:D ano, čekání tohoto typu je zvlášť ohavněšerednosuperhnusné.
vypadáš fakt vytočeně, Andy, ale tento chlapec za to nestojí.

2 Lili Lili | 17. února 2011 v 14:41 | Reagovat

No tak to buď ráda, že nemáš přerostelého hyperaktivného yorkshira, který dělá všechno výše zmíněné a ještě mu občas rupne v bedně a zatáhne za vodítko tak, že mám občas pocit, že mi vykloubí rameno. A pak, že jsou malý rasy ťuťuňuňu. Pche!
A v situace s muži se cítím teď podobně. Akorát, že nejsem nasraná, ale už jen vygumovaná a mám chuť už něco zásadního udělat, protože mám pocit, že jestli se něco nestane, co tohle čekání na NIC změní, tak zešílím.

3 barfly77 barfly77 | Web | 17. února 2011 v 16:24 | Reagovat

přinejhorším... ani ten rum a povídka nezněj vůbec špatně!

4 Kví-Kví Kví-Kví | Web | 17. února 2011 v 18:09 | Reagovat

Nečekej, děvčice, nemá to smysl. Neříkám, že si máš hned lapit jinýho, protože by to bylo nejspíš jenom horší, ale prostě se tím tak neužírej.
Můžeš být ráda, že ti vůbec něco řek, si vzpomeň na toho mého idiota... :/

5 Eleanor Eleanor | 18. února 2011 v 19:44 | Reagovat

Jo, napsat povídku, to je úplně nejlepší nápad. :)
A na to všechno se vykašli. Taky se v těchto dnech necítím zrovna nejlíp. Bude to tou absencí slunce...

6 Alqarin Alqarin | Web | 18. února 2011 v 23:37 | Reagovat

Tohle rozpitvávání vztahů je nejhorší, hroznej opruz.. Radši nic z ničeho nevyvozuj, dokud ti druhá strana neřekne, člověk má totiž tendenci si špatně vykládat určitý věci. Ale doufám, že ti to vyjde :) jinak poslední album od Muse neni tak zlý, Uprising, MK Ultra a pár dalších songů sou docela fajn ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama