Teplé ruce, horký hrnek

2. května 2011 v 21:47 | Bliss |  Noise in my head
To je žůžo!
Někdy si myslím, že lepší než orgasmus je pořádně se po dlouhé době vyčůrat, vykakat a nebo si za deštivého jarního večera pustit Vypsanou Fixu, dlaně přitisknout na horký hrnek čaje a jen tak se zasněně dívat z okna ven na lehce se uklánějící zelené lístky, kterým určují takt dopadající kapky deště.
Mám docela dobrý návod na to, jak si zprotivit švédský čaj - udělejte si ho ráno do půllitru a večer také. Fuj, myslím, že černý čaj s mlékem mi teče už i ušima!

Trochu se UŽ učím. Učení mi taky leze ušima. Včera jsem totiž udělala obrovský krok k naplnění svého vzdělání - naučila jsem se první maturitní otázku z ekonomiky. Sice mě to stálo asi dvě hodiny přemlouvání, kdy jsem seděla na schodech před domovními dveřmi, koukala do blba, hladila psa, natáčela prameny vlasů na oba ukazováčky, zkrátka dělala COKOLIV, abych se nemusela učit. Ale pak jsem si povzdechla a šla si domů pro tu maturitní otázku, protože někdy s tím učením začít musím. Tvrdě jsem to do sebe prala (tohle zní divně) něco přes hodinu a pak jsem se rozhodla zapnout svému psovi Jacquesovi obojek, připnout vodítko, vzít do ruky fotoaparát a vyrazit na procházku.

Myslela jsem, že tak za hodinu přijdu domů a zase se budu učit, ale fotoaparát je mrcha proradná, která mě nutila mačkat spoušť plné tři hodiny. Co se mi cestou přihodilo: Potkala jsem několik šťastně vypadajících dvojic (no jo, byl první máj), málem mě přejel vlak, myslela jsem si, že mě v lese chce znásilnit podivně vyhlížející muž, který ale jen ve skutečnosti čekal na svoji ženu (co byste si ale mysleli, kdyby vás předjel kluk na kole, kousek před vámi zastavil, sedl si do trávy, divně se po vás díval, když jste šli kolem, a pak vás ještě několikrát na tom kole předjel a vždycky kus před vámi zastavil a cosi na něm spravoval), viděla jsem kachnu a potkala paní, která kráčela s nákupními taškami přírodou (ale teď vážně! Kdo proboha chodí na nákup do přírody?!), smála se na Jacquese a když jsem kolem ní prošla, řekla mi: "Ten ale hezky cupitá." Tak jo. Tak můj pes hezky cupitá. Dá se vůbec cupitat ošklivě?
Pár fotek sem vkládám na ochutnávku a kdyby vás zajímal zbytek, tak ho můžete najít na rajčeti ve složce "Den se kutálel jinak, než jsem chtěla".
Hele, ta procházka byla ale fakt príma! Tentokrát jsem nezapadla až po kolena do bahna (to bude tím, že zem byla vyschlá jako hrdlo poustevníka na poušti), ani se můj pes nevyválel v močůvce.

V sobotu večer jsme slavili upálení čarodějnic (proč se vlastně vůbec něco takového slaví?!) u nás doma. Původně se to mělo konat na zahradě P., ale jelikož chcalo jako z konve, stáhli jsme se nahoru do bráchova velkého pokoje, který se v tu dobu nacházel zrovna bůh ví kde. Pili jsme a kouřili a fotili a občas jsme byli nějak moc odvážní. Někdo dostal nápad hrát flašku (haha, jo. Ale třináct nám není), a tak jsme plnili pochybné úkoly. Škoda jen, že můj úkol "Vytáhni si z poličky Švejka a celýho ho přečti" nevyšel.

Tak tohle bylo pár dnů z mého života. Teď poslouchám tu Fixu a původně jsem se chtěla učit, ale nejde to! Už se nedokážu soustředit. Dnes jsem ani nešla do školy, abych se mohla celý den učit. Nařídila jsem si budík na devátou hodinu ranní, ale po zazvonění jsem ho vypnula a ve vteřině zase usnula. Vůbec si na to nepamatuji, ale muselo to takhle být. Takže jsem vstávala asi ve tři čtvrtě na jedenáct a než jsem stihla udělat některé ranní úkony, půl dne bylo v hajzlu. Naučila jsem se druhou maturitní otázku a kus třetí, ale pokračování je nad mé síly, opravdu. A to jsem na dnešek plánovala alespoň tři otázky, haha!

Chce se mi čůrat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kví-Kví Kví-Kví | Web | 3. května 2011 v 11:13 | Reagovat

Tvá zvířátka jsou tuuuze roztomilá.
A dá se cupitat ošklivě... stačí se porozhlédnout po školní chodbě, uh!
A z toho kluka na kole bych se asi počůrala strachy, no to teda... bože, lidi!

2 barfly77 barfly77 | Web | 3. května 2011 v 16:31 | Reagovat

Jo! Připomněla si mi... když jsem tenkrát po koncertu na Sedmičce a litrech piv konečně po sto zastávkách vyskočila z tramvaje, prožila jsem ve křoví něco, co bylo orgasmu dost podobný! :D

3 Eleanor Eleanor | 3. května 2011 v 20:57 | Reagovat

Nakupovat do přírody musí chodit jedině víly. :D
Och, tak ten pes na fotkách je Jacques! Zrovna včera (myslím) jsem se na ně dívala a říkala jsem si, co to je za psa. Úplně jsem zapoměla, že máš psa. Holt, sedí mi k tobě Mourinka. :)
Hm, hned si jdu pustit fiXu. Snad mi to nějak pomůže v tom podivném počasí (a v podivné náladě).

4 Morfínová Morfínová | 6. května 2011 v 16:11 | Reagovat

Máte to tam hezké, zvlášťe ten rybník s lavičkou, tam bych asi dokázala trávit věčnost.

A největší čůrací orgasmus jsem zažila na koncertě v Plzni, kde se mi začalo chtít na začátku a já nechtěla opustit první řadu. Bylo to jedna z nejdelších hodin v mém životě a močák mě bolel ještě pár hodin potom :D
--- konec fekálního příběhu ---

5 Už né Kví-Kví Už né Kví-Kví | 9. května 2011 v 14:24 | Reagovat

Kdybys čirou náhodou pátrala po mém blogu, vzdej to.
Zemřel krátce po svých čtvrtých narozeninách na objevení spolužáky.
Nicméně, fear no more, blbé komentáře na tvém blogu si neodpustím.

6 Bliss Bliss | Web | 9. května 2011 v 19:38 | Reagovat

[5]: Hej! Vysrat se na ně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama